Talenten en toppers rijden voor een hoog percentage om te voldoen aan de eisen voor Olympisch- of B-kader in het Blastrac Hippisch Centrum van De Voornruiters in Utrecht.

Een ruime lichte hal met goede bodem, ruime parkeergelegenheid en goed bereikbaar, een vaste tribune, ringmeester Kees en veel andere vrijwilligers én een nieuwe tweede rijhal zijn ingrediënten voor een mooie wedstrijd. Twee volle dagen kunt u genieten van de nationale (sub)top dressuursport paarden en pony’s. En daar zijn we als vereniging heel trots op!

Diederik van Silfhout, Marlies van Baalen, Jeanette Haazen, Jeanine Nieuwenhuis, Dana van Lierop, Kirsten Beckers, Madeleine Witte – Vrees, Adelinde Cornelissen, Sander Marijnissen en Hans Peter Minderhoud, Voornruiters Yoeki Bos en nog veel meer mooie namen nemen deel aan deze wedstrijd op vrijdag 21 februari. Voornruiters Simone de Groot en Justine Mudde starten al vroeg in de ochtend in de ZZ-zwaar. Christianne Goes en Ingrid Gerritsen zijn in de avond te zien in de PSG.

Op zaterdag rijden de pony’s, children en junioren en Young Riders voor hun percentage en kans op uitzending.  Voornruiter Lilli van den Hoogen start bij de pony’s en Britney de Jong rijdt bij de Young Riders.

Hieronder meer info over Kadervorming en Uitzending, de KNHS-Felix Hippisch Cup voor pony’s en de KHS-Anemone Horse Trucks Greenpoint Cup voor Junioren en Young Riders.

Wedstrijden Kadervorming en Uitzending (K&U) voor dressuurruiters

Doel van deze wedstrijden zijn het verder versterken van de dressuur discipline en invloed op uitzending naar FEI wedstrijden (CDI’s). Bondscoaches en deelnemers kunnen een realistisch beeld krijgen van de prestaties van de combinaties.

K & U wedstrijden zijn er voor senioren, Young Riders, junioren, Children en pony’s. Senioren kunnen door het behalen van een bepaald % voldoen aan de eisen voor Olympisch- of B-kader.

Voldoende prestaties tijdens K & U wedstrijden zijn ook een voorwaarde die horen bij de uitzending naar internationale wedstrijden.

Vrijdag 21 februari:

07.45 uur            ZZ-zwaar

10.15 uur            Inter A en Inter B

11.40 uur            GP, GPS en U25

18.00 uur            Lichte Tour en Inter1

Meer info:

https://www.knhs.nl/nieuws/2019/wedstrijden-kadervorming-en-uitzending-voor-dressuurruiters/

KNHS-Felix Hippisch Cup

Ponycombinaties in de klasse Z2 dressuur in de D categorie met de maximale leeftijd van 16 jaar in 2020, mogen deelnemen aan deze Cup.

Zaterdag 22 februari:

07.30 uur            Pony’s

Meer info:

https://www.knhs.nl/top-sport/knhs-competities/knhs-felix-hippisch-cup/

KNHS-Anemone Horse Trucks Greenpoint Cup

Doel van deze Cup is het ontwikkelen van de Nederlandse Junioren (14 t/m 18 jaar) en Young Riders (16 t/m 21 jaar) en het is een belangrijke competentie voor kadervorming dressuur.

Zaterdag 22 februari:

13.20 uur            Children en Junioren

18.15 uur            Young Riders

Meer info:

https://www.knhs.nl/top-sport/knhs-competities/knhs-anemone-horse-trucks-greenpoint-cup/

Startlijst wedstrijd vrijdag 21 feb GP, GPS en U25:

nr.--tijd Ruiter Paard P.nr.
    vader  
1--12:05 Jeanine Nieuwenhuis Great Lady TC YR-GP-18K
    Bretton Woods  
2--12:15 Lotte Herik Winner YR-GP-18K
    San Remo  
3--12:24 Maud Hofland Urbanes YR-GP-18K
    Gribaldi  
4--12:34 Sem Stiemer Bløf YR-GP-18K
    Uptown  
5--12:43 Laura Quint Edison YR-GP-18K
    Johnson  
6--12:53 Dana Van Lierop Chocolate Cookie Rdp YR-GP-18K
    Johnson  
7--13:02 Bo Oudhof Colt Sollenburg YR-GP-18K
    Vivaldi  
8--13:12 Yoeki Bos Winnetou YR-GP-18K
    Redford  
9--13:21 Madeleine Witte - Vrees Cennin GPS-18K
    Vivaldi  
10--13:31 Amanda Suijker Untouchable GPS-18K
    Welcome  
13:40 PAUZE EN BAANVERKENNEN (15 min.)    
       
11--13:55 Amanda Suijker Untouchable GP-20
    Welcome  
12--14:05 Katinka De Haan Armani GP-20
    Smetana  
13--14:14 Diederik Van Silfhout Expression GP-20
    Vivaldi  
14--14:24 Robin Van Lierop Cupido GP-20
    Rhodium  
15--14:33 Mercedes Verweij Four Seasons GP-20
    Fürst Piccolo  
16--14:43 Lisanne Veenje Wirdmer Fan'e Boppelannen GP-20
    Beart 411  
17--14:52 Agaath Van der Lei VRBgroup's Caron GP-20
    Florencio  
18--15:02 Thalia Rockx Verdi de La Fazenda GP-20
    Florett As  
19--15:11 Caroline Burema Don Angelo GP-20
    Don Schufro  
20--15:21 Maxime Van der Vlist Bailey GP-20
    Negro  
21--15:30 Diederik Van Silfhout VMF Chardonnay GP-20
    Westpoint  
22--15:40 Jeannette Haazen Kingsley D-Day FS GP-20
    Vivaldi  
15:49 PAUZE EN BAANVERKENNEN (15 min.)    
       
23--16:04 Marlies Van Baalen Ben Johnson GP-20
    Johnson  
24--16:14 Anouk Noordman Atze GP-20
    Astor  
25--16:23 Kirsten Beckers Easy Quo GP-20
    Status Quo  
26--16:33 Geert-jan Raateland Don Bravour GP-20
    Painted Black  
27--16:42 Ashley van Megen - Brons San Diego GP-20
    Sandro Classic  
28--16:52 Egbert Kraak Bingo GP-20
    Goodtimes  
29--17:01 Joyce Heuitink Gaudi vita GP-20
    Apache  
30--17:11 Diederik Van Silfhout Pin Rock's Foxfire Blitz GP-20
    Fernet  
31--17:20 Anouk Noordman Zeronica GP-20
    Talos  
32--17:30 Adelinde Cornelissen Fleau de Baian GP-20
    Jazz  
33--17:39 Sander Marijnissen Dsm Cool 2 Johnson GP-20
    Johnson  
34--17:49 Hans Peter Minderhoud GLOCK's Casper GP-20
    Westpoint